ІННОВАЦІЇ
Енергоефективність

ВИСОКОЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТІЙКОГО БУДІВНИЦТВА

image_4_1.jpg

 

Стати світовим лідером у галузі екологічного будівництва означає пропонувати нашим клієнтам на будівельних ринках високоефективні, екологічні рішення. Компанія Saint-Gobain High Performance Solutions прагне досягнути цієї мети.

 

Програма SEAM (European Sustainable Abrasives Manufacturers) зобов'язує всіх учасників ланцюжка постачання виробляти, обробляти та поширювати абразиви відповідно до встановлених стандартів сталого розвитку. Приєднавшись до цієї програми з січня 2020 року, компанія Norton пропонує своїм клієнтам найкращі та стійкі рішення, запровадивши нові виробничі технології та розробивши нову сировину (без нафталіну, який шкідливий для здоров'я та навколишнього середовища). Ця ініціатива дозволила досягти повної відмови від нафталіну до кінця 2020 року.

Стійке будівництво також включає підвищення енергоефективності в будинках. Для досягнення цієї мети були виготовлені віконні плівки Solar Gard, що поглинають до 86% сонячного тепла та можуть знизити витрати на електроенергію у будівлі на 30%. 

Компанія High Perfomance Solutions також хоче розробляти рішення для продовження терміну служби будівель та інфраструктури, тим самим мінімізуючи їхній вплив на довкілля. Наприклад, GlasGrid®, армуюча сітка проти розтріскування, продовжує термін служби доріг на 300%, значно знижуючи витрати на обслуговування і, отже, вплив на довкілля.

Варто зауважити, що нещодавно Saint-Gobain придбав компанію Chryso, що ще більше зміцнило лідерство групи в галузі стійкого будівництва, завдяки хімічним рішенням, які допомагають створювати екологічні будівельні матеріали.