ISOVER У СВІТІ

ISOVER У СВІТІ

З 1937 року міжнародна група компаній «Сен-Гобен» виробляє та постачає тепло- і звукоізоляційні рішення під брендом ISOVER. Його назва утворилася шляхом складання частин французьких слів isolation - ізоляція та verre - скло. Тепер слово ISOVER практично в усьом світі є називним для високоякісної теплоізоляції, адже вже більше 75 років продукція ISOVER виробляється у відповідності до світових стандартів якості. Мінеральну вату  ISOVER як на основі скловолокна, так і кам'яного волокна виробляють понад 40 заводів у світі.

 

Запуск виробництва

Концерн «Сен-Гобен» по праву вважається засновником теплоізоляційної галузі. Вже у 1937 році компанія виготовляє теплоізоляційні матеріали під 

GW history production

 маркою ISOVER і дуже швидко стає в ції галузі гравцем першого плану. Перед Другою світовою війною «Сен-Гобен» володіє всіма відомими технологіями виробництва скловолокна. Компанія виробляє 1/3 мінеральної вати на основі скловолокна, що випускається в Європі. 

«Сен-Гобен» проводить перший Міжнародний конгрес з питань ізоляції, у післявоєнні роки створює Організацію досліджень для розвитку скловолокна. Починається активна розробка нової технології виробництва.
 

Винахід технології TEL

Понад 10 років плеяда талановитих інженерів «Сен-Гобен» працює над створенням передової машини

TEL invention 1957


волокноутворення TEL. Витягування в центрифузі розплавленого струменя скла у потоці гарячого газу – таким є передовий принцип виробництва. Зусилля компанії увінчуються успіхом у травні 1957 року, коли ISOVER офіційно оголосить про винахід технології TEL.

Винахід TEL розгромив конкурентів: продукт, що випускався за новою технологією, важив вдвічі менше за кам'яну вату. Цей  новий етап став початком міжнародного успіху компанії. За кілька років десятки ліцензій на використання технології TEL були продані по всьому світі, в тому числі і в США.


ISOVER визнаний світовим стандартом теплоізоляції

В 70-і роки ІSOVER продовжував домінувати в галузі. Цей всесвітній успіх, здавалось, гарантував благоденство і в наступні десятиліття.

GW spinner3

 Але у 80-і роки на європейський ринок годы вийшли конкуренти, і «Сен-Гобен» вперше зіштовхнувся з проблемою надлишкових потужностей.
Компанії довелося переглянути свою політику, щоб «відкрити клієнта наново», а також почати дослідження для удосконалення технології TEL.

У 1981 році концерн «Сен-Гобен» випустив теплоізоляцію наступного покоління  TELSTAR - з більш тонкими волокнами та покращеними механічними характеристиками. Цей матеріал стає світовим стандартом теплоізоляції зі скловолокна.
 

Винахід іноваційної упаковки MULTIPACK

У 1986 році концерн «Сен-Гобен» робить наступний крок назустріч ринку та пропонує принципово нову модель упаковки

ISOVER on pallets Multipack

 теплоизоляційної продукції ISOVER. Упаковка Multipack - поставка пакетованої під пресом продукції на палетах. Multipack не лише протягом довгого часу зберігає продукцію та захищає її на шляху до замовника, а й дозволяє зменшити час та вартість її транспортування.
Multipack завойовує всі країни Європи і Сполучені Штати Америки. Пропонування ринку іноваційних продуктів і провідних ідей стає візитною карткою «Сен-Гобен».

 

Запуск THERMISTAR з поліпшеними теплозахисними властивостями

Кінець ХХ століття - початок нових відкриттів «Сен-Гобен». Кіотський протокол та нова нафтова криза

Touching GW vertical

 змінюють рынок - ізоляція стає одним з головних способів скорочення витрати електроенергії та викидів   CO2. В цей період ISOVER підкорює нові території: Росія, США, Китай, Індія. Модернізувавши технологію TEL, компанія представляє на ринку ще одну технологію, що дозволяє виробляти матеріали з покращеними теплозахисними властивостями - технологію THERMISTAR.

 

Винахід ULTIMATE

2004 рік - винахід ULTIMATE, кам'яної вати, що виробляється за технологією розплаву скловати.

Ultimate wool


Унікальний матеріал призначений для суднобудування та промисловості.
 

Новий стандарт якості теплоізоляції


2011 рік - поява нового стандарту якості теплоізоляції — ISOVER G3 touch. Мінеральна вата ISOVER стає більш м'якою та приємною на дотик,

G3 touch

 зберігши при цьому пружність та міцність. Нові продукти забезпечують ще більш надійний теплозахист та мають підвищений рівень безпечності, вони негорючі, довговічні, більш стійкі до впливу вологи. Матеріали, виготовлені за технологією G3 touch, отримала визнання в багатьох країнах Європи.