ТЕПЛОВІЗІЙНА ЗЙОМКА

Тепловізійна зйомка  – це сучасний метод контролю теплових втрат будівлі, який дозволяє оцінити стан теплоізоляційних властивостей огороджувальних конструкцій та отримати достовірну інформацію у доступній та візуально зрозумілій формі. Даний інструмент діагностики будівель останні кілька років дуже затребуваний в Європі та поступово набуває популярності в Україні.

Компанія «Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна» пропонує покупцям теплоізоляційних матеріалів ISOVER нову послугу - тепловізійну зйомку будинку, квартири або іншого об'єкту нерухомості.

Якщо ви вже купили теплоізоляцію ISOVER та утеплили свій будинок - або тільки плануєте це зробити - зв'яжіться з нами і дізнайтеся, як замовити тепловізійну зйомку свого об'єкту. 

Наші сертифіковані фахівці проведуть тепловізійну зйомку, складуть звіт про проведення енергетичного аудиту, нададуть вам загальні висновки про стан теплової оболонки будівлі і дадуть рекомендації щодо можливого усунення проблем.   Що таке тепловізор?


Тепловізор - це прилад, що зчитує температуру поверхні будь-якого об'єкту і перетворює температурну карту на інфрачервоний спектр, візуально доступний для людини. Під час проведення обстеження проводиться термографічна зйомка всіх огороджувальних конструкцій будівлі. На основі отриманих знімків і будується картина стану теплоізоляції обстежуваного об'єкту.

 

 
Тепловізійні дослідження зовнішніх огороджувальних конструкцій будівель проводяться при температурному перепаді в приміщенні і зовні не менше 10°С, тобто рекомендований перепад температур на вулиці і всередині об'єкту, який ми обстежуємо, - від 15° С. Найбільш точні дані отримують при проведенні процедури в холодні місяці осені, весни і взимку.
 
Результатом проведеного обстеження є тепловий паспорт будівлі. У паспорті відображається повна картина теплових втрат даного об'єкта. Як правило, тепловий паспорт включає в себе термограми об'єкту, знімки у видимому спектрі, точки виміру температур, температурні карти, діаграми поширення температурних полів, а також коментарі та висновки спеціаліста, який проводив обстеження.


Як "читати" фотографію, зроблену тепловізором?


На фотографії, зробленій тепловізором, червоний колір означає витік тепла і неякісно утеплені конструкції. Синій же колір показує відсутність витоку тепла і, відповідно, надійно утеплені конструкції.
 

 

 

Переваги тепловізійної зйомки

  • Визначення місць найбільших витоків тепла через огороджувальні конструкції будівлі;
  • Визначення «містків холоду» в огороджувальних конструкціях;
  • Перевірка якості монтажних робіт;
  • Визначення місць промерзання теплоізоляційної оболонки будівлі, дефектів стін та ізоляції;
  • Перевірка якості огороджувальних конструкцій.

 
Фахівці компанії "Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна" пройшли навчання в Центрі підготовки енергоменеджерів НТУУ "КПІ" за програмою "Енергетичний аудит" та отримали відповідні сертифікати.

Ви можете замовити тепловізійну зйомку свого об'єкту, заповнивши форму нижче або зателефонувавши нашим співробітникам.