ПОДІЇ

Відбувся фінал національного етапу міжнародного студентського конкурсу від ISOVER

news_student_finals_2015.jpg

 

27 березня 2015 року в Києві відбувся фінал національного етапу міжнародного студентського конкурсу «Проектування Мультикомфортного дому ISOVER - 2015».

Україна вже вчетверте бере участь у цьому конкурсі. В національному етапі взяло участь більше 20 команд студентів архітектурно-будівельних спеціальностей з 6 українських ВНЗ. Для того, щоб учасникам конкурсу було легше зорієнтуватися в нюансах проектування енергоефективних будинків, спеціалісти «Сен-Гобен» провели для них ряд лекцій та консультацій.

 

Міжнародний студентський конкурс з проектування Мультикомфортного будинку ISOVER проводиться концерном Сен-Гобен вже одинадцятий рік поспіль. Конкурс призначений для студентів архітектурно-будівельних ВНЗ. В цьому році в конкурсі беруть участь студенти з більш ніж 20 країн.


Мета змагання - популяризація ідей енергоефективного будівництва, пошук та підтримка талановитих молодих спеціалістів у будівельному секторі. 


В 2015 році компанія «Сен-Гобен» проводить конкурс при сприянні «Національної компанії «Астана ЕКСПО-2017». У 2017 році в Астані (Казахстан) відбудеться виставка "Expo Astana 2017 Future Energy", і в рамках цієї виставки учасникам конкурсу пропонується розробити проект житлового кварталу на території виставкового комплексу. Він буде збудований після завершення виставки із застосуванням енергоефективних будівельних матеріалів для зменшення викидів СО2 та забезпечення високого рівня комфорту мешканців.

 

До складу журі входять як технічні спеціалісти "Сен-Гобен" - Денис Ротар та Валентин Шацький, так і архітектори - Влодко Зотов (Україна) та Олександр Кучерявий (Білорусь).

 

Переможцями національного етапу стали:
 

Віталій ВащенкоАбдул ГаруновДмитро Котовський, Одеська державна академія будівництва та архітектури (1 місце);

- Аліна Головатюк, Київський національний університет будівництва та архітектури (2 місце);

Дмитро Казаков, Валентин Уваров, Валерій Асланян, Київський національний університет будівництва та архітектури (3 місце);


Спеціальний приз від журі отримали студенти з Харківської національної академії міського господарства Антон Лимарь, Олександра Фадєєва та Христина Коршикова, а приз студентських симпатій дістався ще одній команді з Харкова у складі Ганни Гапоненко, Ельвіри Зейналової та Анастасії Герасименко. 

 

Переможці національного етапу в кінці травня 2015 року поїдуть до Астани (Казахстан) захищати свої проекти на міжнародному фіналі.