Корпоративні новини
ПОДІЇ

Велоперегони Tour de Saint-Gobain - 2015"

kz_bicycle.jpg

18 липня у м.Алмати (Казахстан) у міському Ботанічному саду відбулася одна з найяскравіших та найочікуваніших спортивних подій літа -  велоперегони «Tour de Saint-Gobain».

Як і в попередні роки, вона була присвячена головному національному французькому святу, Дню взяття Бастилії. Окрім традиційної нагоди, в цей день компанія «Сен-Гобен» відзначила два ювілеї: 5 років велоперегонам та 350-річчя компанії!

Свято почалося о 9 ранку. Площадка, де розгорнулося дійство, за лічені хвилини заповнилася людьми та велосипедами -  учасники поспішали зареєструватися та отримати стартовий номер. На старт вийшло більше двохсот спортсменів та любителів активного способу життя, включаючи дітей на навіть пенсіонерів. Наймолодшому учаснику ледве виповнилося 7, а найбільш досвідченій учасниці - 78 років!  Для учасників було передбачено кілька категорій: Sport, Fitness та Junior, що також поділялися на чоловічі та жіночі заліки. Для кожної категорії були намічені траси з різним рівнем складності та довжиною дистанції.

Постійна учасниці перегонів, чарівна співачка Аїда Калі, виконала кілька пісень французькою мовою, чим підкорила всіх гостей заходу. 

Наприкінці змагань за традицією всі учасники змогли поласувати солодкими тортами, виконаними у вигляді фортеці Бастилія. 

Детальніше - на сторінці Клубу Друзів ISOVER у Казахстані.