ІННОВАЦІЇ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА СКЛА

instagram_post_-_mc.jpg

 

Дізнайтеся, як Saint-Gobain використовує своє ноу-хау для обмеження відходів та просування циркулярної економіки, що набуває вирішального значення у все більш урбанізованому світі.

Утилізація та перероблення відходів для створення більш стійких міст - це основні завдання будівельного сектора і, отже, галузі виробництва листового скла. Зокрема, утилізація скла в кінці життєвого циклу і використання склобою у виробничому процесі дозволяють економити ресурси, обмежувати викиди CO2 і створювати інноваційні рішення.

Перероблення скла на об'єктах реконструкції з метою його включення до складу сировини для скляних печей є давньою практикою компанії Saint-Gobain. Нині ринок перероблення будівельних відходів стає більш структурованим. Наприклад, у Франції мережа Glass Recyclage пропонує замкнутий цикл по перероблюванню скла через національну мережу кваліфікованих демонтажників. Це допомагає знизити вміст вуглецю в новому склі та тим самим допомагає поліпшити енергетичні характеристики будівель. Також ця технологія зменшує загальне споживання енергії на опалення, кондиціонування й освітлення будівель, забезпечуючи при цьому тепловий і візуальний комфорт для мешканців.

Інший приклад - Стокгольм, Швеція, де все листове скло, зняте з проєкту реконструкції комерційної будівлі, було використано на наших заводах для виробництва скла з високими енергетичними характеристиками: COOL-LITE XTREME 70/33.