Корпоративні новини
ПОДІЇ

У 2015 році компанія «Сен-Гобен» відзначає вражаючий ювілей – 350 років

news_350_frieze_dates.jpg

 

У цьому році група компаній Saint-Gobain святкує 350-річний ювілей. Протягом всього ювілейного року, багатого на святкові заходи та події, компанія розповість про основні етапи своєї успішної історії, а також звернеться до перспектив майбутнього.


Святкові заходи розпочалися 9 січня в Шанхаї та закінчаться у жовтні в Парижі, коли відбудеться офіційне святкування Дня народження Групи.

 

«Сен-Гобен» (Saint-Gobain) – міжнародна промислова група компаній зі штаб-квартирою  в Парижі. «Сен-Гобен» кілька років поспіль входить до списку найбільш інноваційних компаній світу відповідно до рейтингу Thomson Reuters Top 100 Global Innovators та в TOP-100 світових корпорацій, що є прихильниками концепції сталого розвитку та захисту навколишнього середовища. Починаючи з 2009 року, «Сен-Гобен» щорічно присуджується премія «За високі досягнення у сфері сталого розвитку» згідно зі стандартом ENERGY STAR®.


«Сен-Гобен» була заснована у Франції у 1665 році королем Людовіком XIV та Жаном-Батистом Кольбером як Королівська дзеркальна мануфактура, дебютом якої стала поставка дзеркал для оформлення Версальського палацу.

На даний час «Сен-Гобен» - світовий виробник дзеркал та скла для будівництва і транспорту, визнаний лідер будівельної галузі, постачальник тепло- і звукоізоляції, гіпсокартону та гіпсових сумішей, сайдингу, будівельних розчинів, труб. Компанія також випускає тару і упаковку для харчової промисловості, парфумерії та фармацевтики, займається дистрибуцією будівельних матеріалів та розвитком високих технологій. «Сен-Гобен» об'єднує більше 1500 компаній у 64 країнах світу, постійний штат налічує близько 200 000 співробітників.

 

Компанія розробляє інноваційні рішення для будівництва, реновації, промисловості, науки. Розробки «Сен-Гобен» забезпечують екологічність, високий рівень енергоефективності, комфорт та естетичну привабливість простору, де люди живуть, працюють або проводять вільний час. Рішення «Сен-Гобен» створені з турботою про навколишнє середовище та добробут прийдешніх поколінь.  

 

Більш детальну інформацію про історію Групи та етапи її розвитку, добірку рідких фотографій та документів, звіти про святкові заходи можна знайти на сайтах http://www.saint-gobain350ans.com/ та  https://www.facebook.com/saintgobaingroup