ПОДІЇ

ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ "MULTICOMFORT"

img_2691_mc.jpg

Найочікуваніша подія цього літа -  стали відомі імена переможців 16-го міжнародного студентського конкурсу "MultiComfort"

Відбулася найочікуваніша подія цього літа - церемонія нагородження учасників 16-го міжнародного студентського конкурсу "MultiComfort". Цього разу основним завданням стало у співпраці з містом Сен-Дені (Франція) перетворити постіндустріальну територію компанії Coignet на зону проживання, навчання та дозвілля, що розташована у самому серці великої зеленої зони, з урахуванням як історичної спадщини, так і потреб сталого розвитку сучасних кварталів. Понад 200 університетів з 38 країн взяли участь у проєкті з перетворення міста Сен-Дені.
Створений у 2004 році конкурс спрямований насамперед для молодих архітекторів, інженерів та дизайнерів. Він покликаний висвітлити досвід студентів щодо проєкту, заснованого на реальних потребах району чи міста. Головною умовою також є використання підходу стійкого будівництва для створення житлових просторів, що поважають планету та добробут мешканців.

Tags: ecology Multi-confourt house