Інше
Корпоративні новини
Теплоізоляція

Теплоізоляційні матеріали ISOVER беруть участь у рейтингу Українська народна премія

news_ukrchoice2016.jpg

Якщо ви вважаєте теплоізоляцію ISOVER дійсно найкращою та найякіснішою, то долучайтесь до проекту та підтримуйте улюблені матеріали. 

На сайті проекту - http://ukr-choice.com/ - обирайте розділ Нерухомість і ремонт, далі обирайте підрозділ Утеплювач – і віддавайте свій голос за ISOVER.

Українська народна премія пропонує цікаві заохочення тим, хто візьме участь у голосуванні. Ми також не хочемо лишити без подарунків прихильників наших матеріалів. Щотижня ми розігруватимемо корисні подарунки. Ось що вам треба зробити:

  • заходьте на сайт проекту http://ukr-choice.com/, 
  • якщо ви вважаєте теплоізоляцію ISOVER найкращою, то голосуйте за ці матеріали (і на вашій ФБ сторінці автоматично відображається інформація про те, що у цьому голосуванні ви підтримуєте ISOVER),
  • відвідайте корпоративну сторінку Saint-Gobain у Facebook - https://www.facebook.com/SaintGobainUkraine/
  • не забудьте поставити лайк під публікацією про голосування та у коментах напишіть щось на зразок «Беру участь», «++» або «ISOVER forever» :-)
  • щотижня ми будемо розігрувати корисні подарунки серед тих, хто віддав свій голос за теплоізоляцію ISOVER,
  • якщо ви користуєтесь іншими соціальними мережами, робіть скрін вашого голосування у ВК, Google+ тощо та розміщуйте його в коментах до публікації про голосування на корпоративній сторінці Saint-Gobain у Facebook https://www.facebook.com/SaintGobainUkraine/.


Розіграші відбуватимуться щоп’ятниці о 15.00 серед тих, хто брав участь у голосуванні саме на цьому тижні. Подарунки розігруватимуться до 30.09.2016 року, доки триватиме голосування за найкращі матеріали, представлені на українському ринку.

Якщо у вас виникнуть питання, задавайте їх на email   office.kyiv@saint-gobain.com