Теплоізоляція

Система матеріалів для пароізоляції ISOVER Vario

news_vario_km_duplex1.jpg

 

Асортимент компанії «Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна» поповнився новими продуктами - це система матеріалів для пароізоляції ISOVER Vario.

Інтелектуальна пароізоляційна мембрана ISOVER Vario KM Duplex UV здатна змінювати свою паропроникність в залежності від температури, вологості повітря та тиску всередині та зовні приміщення. В залежності від пори року пори мембрани змінюються: в холодну пору року вони зменшуються, в теплу - збільшуються. Саме така властивість дозволяє мембрані виконувати функцію паробар'єра взимку та забезпечувати паропроникність влітку.

 

Взимку мембрана захищає конструкцію від пари зсередини приміщення, а влітку - ефективно її осушує. Все це дозволяє забезпечити в будинку комфортні умови для життя.

 

Мембрана ISOVER Vario KM Duplex UV зручна у використанні, стійка до УФ-випромінювання, має високу міцність та морозостійкість, не намокає, не розтягується та не дає усадку при експлуатації. 

 

Для більш ефективної роботи мембрани ISOVER Vario KM Duplex UV рекомендується використовувати допоміжні матеріали системи ISOVER Vario, а саме: 

 

- гнучкий герметик для ізоляції місць примикання пароізоляційної мембрани до елементів каркасу та огороджувальним конструкціям ISOVER Vario DoubleFit, що має високу адгезію до бетону, дерева, керамічної та силікатної цегли;

 

- універсальну високоадгезійну стрічку для проклеювання стиків, місць пристріла та  примикання пароізоляційної мембрани до пластикових, вінілових та поліетиленових основ ISOVER Vario KB 1;

 

- спеціалізовану армовану високоадгезійну стрічку для проклеювання місць врізки комунікацій, проклеювання радіальних отворів, місць примикання пароізоляційних мембран до мембран до пластикових, вінілових та поліетиленових основ ISOVER Vario MultiTape.