Корпоративні новини
ПОДІЇ

Старт Міжнародного конкурсу "Проектування Мультикомфортного дому ISOVER"

news_students_2015_anons.jpg

 

«Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна» оголошує про старт щорічного міжнародного конкурсу для студентів будівельних та архітектурних ВНЗ "Проектування Мультикомфортного дому ISOVER".

 

Мета змагання, що проводиться міжнародним концерном «Сен-Гобен» вже в одинадцятий раз, – просування ідей енергоефективного будівництва, пошук та надання підтримки талановитим молодим спеціалістам у будівельному секторі. Україна вже вчетверте бере участь у конкурсі. Нагадаємо, що учасники з України займали призові місця на міжнародному етапі конкурсу у 2013 та у 2014 роках. 

 

У 2015 році компанія «Сен-Гобен» проводить конкурс при сприянні «Національної компанії «Астана ЕКСПО-2017». У 2017 році в Астані (Казахстан) відбудеться виставка "Expo Astana 2017 Future Energy", і в рамках цієї виставки учасникам конкурсу пропонується розробити проект житлового кварталу на території виставкового комплексу. Він буде побудований після завершення виставки, із застосуванням енергоефективних будівельних матеріалів для зменшення викидів СО2 та забезпечення високого рівня комфорту мешканців.

 

Більш детальну інформацію можна знайти нашому сайті або на сайті організаторів конкурсу.