НОВИНИ АРХІТЕКТУРИ

СПРОЄКТОВАНЕ СТУДЕНТСЬКЕ МІСТЕЧКО "ВІДІРВАНЕ ВІД ЗЕМЛІ"

shengen.jpg

 

Архітектор Домінік Перро виграв міжнародний конкурс з проєктування студентського містечка в Шеньчжені.

Архітектор Домінік Перро виграв міжнародний конкурс з проєктування студентського містечка в Шеньчжені.

Проєкт, площа якого становить 300 000 м², являє собою горизонтальну лінію на ділянці «відірвану від землі», наче великий міст, довжиною понад 700 метрів. В процесі створення даного проєкту Домінік Перро надихався китайськими ієрогліфами та особливим характером місця, в якому водна стихія витончено взаємодіє з гірським пейзажем.

На території кампусу розмістяться навчальні класи та лабораторії, робочі приміщення та офіси для адміністрації й викладачів, бібліотека, аудиторії, спортивні споруди, виставкові площі, приміщення для громадського харчування, житло для студентів і викладачів, технічні та логістичні приміщення.

Відповідно до сучасних тенденцій сталого розвитку, дахи будівель будуть рясно засадженні рослинністю, що сприятиме ізоляції будівель та служитиме для відновлення дощової води. А встановлені сонячні панелі зможуть забезпечити необхідною енергією.

Нове студмістечко, в якому будуть навчатися близько 4 000 студентів, складе велику частину нового Південного університету науки та технологій (SUSTech), що був заснований у 2011 році.