SAINT-GOBAIN GYPROC - ЩЕ ОДНА ПЕРЕМОГА!

1.2.gyproc_news_02_0.jpg

 

Saint-Gobain Gyproc виграв будівництво з власних сухих сумішей нової перлини Дубаю.
Ми з задоволенням підтверджуємо, що компанія Saint-Gobain Gyproc виграла тендер на будівництво з власних сухих сумішей туристичного комплексу в Дубаї "Royal Atlantis – Palm Jumeirah", що розташований на одному з зовнішній островів та має форму півмісяцю. Майбутній комплекс увійде в єдину систему з уже діючим Atlantis The Palm, який відомий не тільки своєю архітектурною концепцією, але величезним океанаріумом, що притягує туристів унікальною підводною фауною – акулами, рідкісними рибами та мешканцями коралових рифів.
Комплекс Royal Atlantis включає три багатоповерхових хмарочоси, які будуть складатися з нерухомості як комерційного, так і житлового призначення. У його склад також входить заклад готельного типу, розрахований на 795 готельних номерів. Житловий блок складається з 231 квартири, які будуть обслуговуватися персоналом. У внутрішньому торговому комплексі будуть розміщені близько 50 магазинів. Компанія Saint-Gobain Gyproc вже більше 3 років брала участь у проекті та мала дуже жорстку конкуренцію від Knauf протягом усього процесу. Загальний об'єм сухого облицювання становить 850 тисяч квадратних метрів, вартість матеріалу – приблизно 3 мільйони Евро. Поставки почалися в березні цього року.
Незалежне аналітичне агентство Knight Frank після проведення розрахунків назвало комплекс, що будується, найзначнішим архітектурним проектом люксового класу. Він очолив відповідний рейтинг з вражаючих будівель, які будуть переведені в експлуатацію в найближчі роки.