Корпоративні новини

«РЕВІТАЛІЗАЦІЯ ПРИБЕРЕЖНОЇ ТЕРИТОРІЇ РІЧКИ ЛИБІДЬ» – ПЕРШИЙ ТУР

dsc_1267-1024x707.jpg

 

14 липня у Будинку Архітектора в Києві відбувся захід, присвячений підведенню підсумків першого етапу всеукраїнського архітектурного конкурсу «Ревіталізація прибережної території річки Либідь».

Інтерес до участі у конкурсі виявила велика кількість діючих та майбутніх архітекторів з різних регіонів України. Наприкінці першого туру організатори отримали на розгляд проекти 11-ти різних колективів. Попередньо членами журі було обрано чотири роботи, автори яких візьмуть участь у другому турі конкурсу, що передбачатиме детальне проектування ревіталізації прибережної території Либіді.

Конкурсант Кривенко Олександр та колектив у складі Карась Едуарда та Карась Юлії отримали спеціальні призи від компанії «Сен Гобен Будівельна Продукція Україна» — грошові винагороди у розмірі 7500 грн. за кращі пропозиції створення скляних об’єктів в рамках проектування.

Компанія Saint-Gobain виступила одним з офіційних спонсорів конкурсу, надавши фінансову допомогу організаторам на його проведення.

Компании Saint-Gobain выступила одним из официальных спонсоров конкурса, предоставив финансовую помощь организаторам на его проведение.