ПРОГРАМА «Вітамін»

vitamin.png

Ми в «Сен-Гобен» знаємо, що робоче життя людини полягає не тільки з постановки цілей і досягнення результатів. 

Ми в «Сен-Гобен» знаємо, що робоче життя людини полягає не тільки з постановки цілей і досягнення результатів. Адже це життя – різне і багатогранне. Воно включає труднощі та успіхи, дружбу та нові проекти, стресові ситуації та ще безліч інших речей. І наша робота може бути результативною, тільки коли наше життя повноцінне і збалансоване. Тому була створена програма «Вітамін», в якій об'єдналися всі наші проекти й активності, спрямовані на зміцнення здоров'я, досягнення балансу, спілкування, участь у житті суспільства та багато іншого.
 
У програмі «Вітамін» три напрямки:

ЗДОРОВ’Я БАЛАНС ПРОСТІР
УВАГА ДО СЕБЕ
ХАРЧУВАННЯ 
СПОРТ
РУХ
ЕМОЦІЇ
РІВНОВАГА
ВІДНОШЕННЯ
СІМ’Я
ГРОМАДА 
ВОЛОНТЕРСТВО
МОЖЛИВОСТІ

 

В серпні розпочався новий етап у житті компанії, присвячений оздоровленню співробітників, як зовні так і з середини, що відповідає принципам програми «Вітамін». Чиста питна вода є основною складовою здорового образу життя, тому керівництво компанії «Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна» подарувало кожному співробітнику оригінальну пластикову пляшку для води, розповівши про правила її вживання. Інформаційні плакати також з’явились на стінах офісу, щоб нагадувати працівникам про важливе.
Нові проекти компанії «Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна» у напрямку покращення умов праці не залишають байдужим нікого. У рамках програми «Вітамін» для плідної праці та активного відпочинку в офісі компанії з’явилися дві нові зони: для фізичних вправ та для відпочинку, було оновлено стіни у маленькій кімнаті для переговорів, яка перетворилась на комфортний та привабливий куточок для відпочинку, прикрашений кольоровими кріслами-мішками та світильником з приємним освітленням. Для тих, хто бажає розгрузити навантаження на свою спину або фізично попрацювати, був створений спортивний куточок: в офісі з’явилася драбина, яка відразу здобула не аби-яку популярність серед колег. Переключитись з одного виду діяльності на інший, щоб зняти напругу та отримати заряд бадьорості, стало набагато простіше. Крім того, нові здобутки компанії покращують самопочуття, особливо після постійного сидіння за комп’ютерами.
Щоб ще більше стимулювати працівників до фізичних вправ, було проведено змагання на найдовший час тримання «планки». Переможці отримали цінні подарунки та славу найвитриваліших  спортсменів!
Також у програму оздоровлення офісу була включена гімнастика на стільцях. Корисні та посильні вправи не тільки зміцнюють фізичний стан організму, а й сприяють покращенню настрою.
А ще, у серпні 4 команди з України взяли учать у делегаційному змаганні «НАМ ПО ДОРОЗІ» У чому ми змагалися? У тому, хто більше прокрокує за 16 днів! В цей час кожен крок, який було зроблено, не тільки зміцнював здоров'я, але й наближав до перемоги.
Цікаві ідеї щодо вдосконалення робочого процесу дуже швидко перетворюються на реальність. Це вже стало новою традицією Сен-Гобен – дбати не тільки про роботу, а й про самопочуття своїх працівників.