Енергоефективність
Корпоративні новини
Референтні об'єкти

Проект Aquis Plaza

fb_mipim.jpg

Проект з використанням матеріалів Saint-Gobain Glass - торговельний центр Aquis Plaza - потрапив до фіналу престижного міжнародного архітектурного конкурсу MIPIM Awards в номінації «Приз глядацьких симпатій»! І всі ми також можемо віддати свої голоси на його користь! 

Долучитися до голосування за цей проект можна на сайті конкурсу - http://mipim-peoples-choice-award.com/projects/aquis-plaza

Голосування відкрите до 9 березня, а нагородження переможців відбудеться 12 березня в Каннах.

Торговий центр площею 38000 кв.м. Aquis Plaza було відкрито восени 2015 року в м.Аахені, Німеччина. Він вдало розташований на своєрідному трикутнику між Німеччиною, Бельгією та Нідерландами та поєднує в собі чудові можливості для роботи, дозвілля, шопінгу та комфортного проживання (на верхніх поверхах розташовані житлові апартаменти). Архітектурний задум будівлі дає нам посилання до історії Аахену та до теми води - адже здавна і по сьогодні Аахен є одним з найбільших та найвідоміших в Європі курортів з великою кількістю термальних джерел.

Матеріали Saint-Gobain Glass, що були використані при будівництві цього центру, - SGG DIAMANT (покрівля), SGG COOL-LITE SKN та SGG STADIP COLOR (фасад).