Енергоефективність
Теплоізоляція

ПОЖЕЖОБЕЗПЕЧНА МАНСАРДА - БІЛЬШЕ, НІЖ ТЕПЛО ТА КОМФОРТ

2_12.jpg

 

Ізоляція горища - важливе питання не лише з точки зору зниження тепловтрат: дерев'яна конструкція має бути ефективно відокремлена від решти будівлі, щоб обмежити можливі втрати у разі пожежі. Це можливо при використанні системних рішень та продуктів з особливими властивостями, таких як скловата та вогнезахисний гіпсокартон.

 

Незалежно від того, чи горище буде використовуватися як житлове приміщення або просто як місце для зберігання речей, важливо мати правильну конструкцію, яка підвищить безпеку, а також комфорт та енергоефективність будівлі.

 

Основним елементом системи ізоляції, яка добре працюватиме з погляду вогнезахисту, є мінеральна вата. Це дуже хороший ізолятор, який також є негорючим матеріалом,про що свідчить його реакція на вогонь класу А1. Однак найкращі параметри пожежної безпеки будуть досягнуті при поєднанні мінеральної вати з гіпсовими плитами, що мають спеціальні вогнестійкі властивості.

 

Системні рішення від Rigips та Isover захищають конструкцію від обвалення, блокують поширення вогню та запобігають проникненню високих температур в інші приміщення. Більше того, завдяки властивостям мінеральної вати та гіпсокартону (спеціальних вогнестійких плит), будівля може "дихати".