Енергоефективність
ПОДІЇ

OptimaHouse відкрито!

optimahouse_opening.jpg

 

10 червня 2015 року відбулося урочисте відкриття OptimaHouse  – першого в Україні серійного енергоефективного будинку, створеного на основі європейських концепцій - «Мультикомфортний дім» та «Активний дім» -  та спеціально адаптованого для українського ринку. 

Унікальність проекту OptimaHouse полягає у наступних перевагах для українського споживача: високі показники енергоефективності, швидкі терміни будівництва, цілковита незалежність від газопостачання, доступна ціна. 

 

Завдяки використанню сучасних технологій та матеріалів, річне споживання енергії для опалення будинку становитиме до 40 кВт•год/м², (загальне споживання енергії - до 60 кВт•год/м² на рік),  вартість об'єкту - до 1000$/м² з внутрішнім оздобленням. Проект призначено для споживачів з середнім рівнем доходу та є відмінною альтернативою міській квартирі - як по вартості, так і по параметрам житла та рівня його комфортності.

 

Основні аспекти комфортного проживання в будинку OptimaHouse –  енергоефективність, що досягається за допомогою системи утеплення та віконних систем, акустичний комфорт, природнє освітлення та вентиляція, інтегрована система Розумний дім, що дозволяє легко керувати цілою низкою параметрів будинку, сучасний архітектурний дизайн, а також швидкі темпи будівництва та доступність по ціні.

 

Будинок збудовано за каркасною технологією (дерев'яний каркас заводського виробництва з теплоізоляційними матеріалами всередині), у будівництві використані сучасні будівельні матеріали, обладнання та конструкції - наприклад, тепло- та звукоізоляція ISOVER, сухі будівельні суміші та гідроізоляція Weber, гіпсокартон Rigips, композитна черепиця Metrotile, енергоефективні вікна (фасадні вікна VEKA та мансардні вікна VELUX), інтелектуальне управління інженерними системами («розумний дім») Schneider Electric.      

 

За додатковою інформацією звертайтесь: 

www.optimahouse.com.ua

www.facebook.com/OptimaHouseUA

www.youtube.com/user/OptimaHouse