Case Study

Виробниче підприємство ТзОВ «Тайл»

ТзОВ «Тайл» - високотехнологічне підприємство, що протягом багатьох років займається виробництвом та продажем металочерепиці, профнастилу, штахет та супутніх матеріалів.

Ukraine

Підприємство розпочинало свою діяльність із постачання на український ринок європейської сировини для виробництва металочерепиці. З часом налагоджена співпраця із закордонними партнерами та набутий досвід дали поштовх до створення сучасного виробництва покрівельних матеріалів для потреб вітчизняного ринку.

Основа металочерепиці, яку сьогодні  виготовляє підприємство – це високоякісна сталь європейських фірм ThyssenKrupp, U.S.Steel та ArcelorMittal, з якими давно налагоджено безпосередні партнерські зв’язки й успішна співпраця.

Ще однією запорукою якості та надійності виробів нашого підприємства є використання високотехнологічного обладнання європейських марок. Роботу цього устаткування на заводі контролюють фахові інженери, які керують усіма технологічними процесами і ретельно відслідковують якість продукції.

Завдяки цьому металочерепиця,профнастил,штахети та супутні матеріали від ТзОВ «Тайл» мають виняткові технічні й естетичні якості та здобули визнання як серед будівельників, так і серед кінцевих споживачів.       

Виробничі потужності знаходяться у с.Нагоряни Львівської області.