Інше
Корпоративні новини
ПОДІЇ

Мрії збуваються разом з ISOVER

fb_lviv_1.jpg

Закінчилися усі свята, час повертатися до роботи. Але так хочеться, щоб атмосфера Нового року та Різдва тривала бодай ще трохи...

Впевнені, що переможці нашої акції "Тепле Різдво у Львові разом з ISOVER" харків'яни Василь та Катерина Снаговські ще довго будуть згадувати чарівну атмосферу Різдвяного міста Лева, де вони провели чотири незабутні святкові дні. Вони з радістю діляться з усіма своїми враженнями від подорожі.

РIЗДВЯНА КАЗКА, АБО МРIЇ ЗБУВАЮТЬСЯ РАЗОМ З ISOVER

Наша дивовижна мандрівка почалася ще в дорозі, у фірмовому потязі Харків - Мукачеве. Лише 13 годин у комфортних умовах з цікавими попутниками промайнули майже непомітно. У Львові нас вже чекав заброньований номер у «Євроготелі». Дуже привітний персонал, приємний інтер’єр та смачні сніданки насправді нас вразили.

Одразу підкупила гостинність Львів’ян. Де б ми не були - нас зустрічали та проводжали з щирою посмішкою та добрими побажаннями. Місцеві дуже люблять та пишаються своїм містом, а також з особливо любов’ю та повагою вони приймають туристів.  Ми з задоволенням відвідали цікаві музеї та пам’ятки архітектури. Найбільше справили враження готичний костел св. Ельжбети, Домініканський собор, Каплиця Боїмів, музей-аптека та Шляхетне казино (нині Будинок вчених). Захопливі панорами на місто відкриваються з Ратуші та гори Високий замок. 

Також дуже атмосферними є гастрономічні заклади, починаючи від львівських кнайп (генделики зі смачним місцевим пивом та наливками) до цілих музеїв-ресторацій зі своєю історією та стилістичними цікавинками. Різдвяний настрій підіймали колядники та вертепи, які ходили центральними вуличками міста Лева, відбувалися святкові заходи – Встановлення Дідуха, Хода Звіздарів, Ковальський фестиваль. Різдвяні шопки розташовані скрізь – біля соборів, всіляких закладів та навіть у двориках та під’їздах житлових будинків. 

Львів – це особливе місце, де здається кожен куточок та камінець дихає старовинністю та розповідає свою неймовірну історію. Де відчуваєш себе, наче вдома завдяки гостинності місцевих та починаєш вільно спілкуватися українською. Де кожен крок відкриває щось цікаве. Лев назавжди закохав нас у себе!

Щиро дякуємо за святкову казку компанії ISOVER. Організація нашої подорожі завдяки Вам була на найвищому рівні. Отримавши тепло вдома завдяки Вашим матеріалам, ми також отримали і тепло в душі від незабутніх вражень. Насправді, мрії збуваються!