ПОДІЇ

Міжнародний студентський конкурс "Мультикомфортний дім Saint-Gobain 2020"

cf524e23-3d5d-4c61-8aa7-807afe42a50e_1.jpg

 

02 жовтня Saint-Gobain провів міжнародний студентський конкурс, де взяли участь 33 команди, 65 студентів, 23 викладачі зі всієї України! Фінал був у новому та незвичному форматі через карантинні обмеження, але фіналісти конкурсу гідно справилися з всіма поставленими задачами серед яких були: проєктування житлових будинків, школи та дитячого садка, розробка генерального плану, який зміг би пояснити організацію місця забудови, його характер, внутрішні та зовнішні функціональні зв'язки, а також надання ідей збереження та реновації історичних об'єктів на ділянці Сен-Дені в Парижі.

Складною виявилася і робота для журі у новому та незвичному форматі, коли фізично конкурсанти не присутні перед своїми проєктами. Олександр Кучерявий, Петро Шамілов, Дмитро Аранчій, Сергій Філімонов, Наталія Каширіна, Кирило Песенков та Світлана Лаврінчук робили складний вибір серед низки достойних проєктів та визначили найкращі з них:

1-ше місце: команда №146171 з м. Києва (Київський Національний університет будівництва та архітектури) у складі Владислава Голуба, Назарія Карпець та їх викладача Аркадія Пекера.

2-ге місце: команда №101621 з м. Одеса (Одеська державна академія будівництва та архітектури) у складі Анастасії Залевської та її викладачки Тетяни Румілець.

3-є місце: команда №161401 з м. Києва (Київський Національний університет будівництва та архітектури) у складі Владислава Фіци, Катерини Зеттас та їх викладачки Тетяни Кащенко.

 

Представники цих трьох команд будуть захищати свої проєкти на міжнародній арені серед 60-ти кращих команд світу у м. Париж, Франція.

Традиційно були обрані команди-переможниці в номінації "Студентський приз" та "Приз журі", найголовніше, що вже 2 рік поспіль думки студентів збігаються з членами журі й тому "Студентський приз" також отримала команда №146171 з м. Києва, а ось "Приз журі" за свою креативність отримує команда №103566 з м. Полтави (Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка") у складі Станіслава Зосіма, Олени Горбунової та їхнього викладача Тараса Руденко.