Енергоефективність
Корпоративні новини
ПОДІЇ

Міжнародна конференція «Інтегровані енергоефективні технології в архітектурі та будівництві: Енергоінтеграція – 2016».

fb_knuba1.jpg

13-15 квітня в Київському Національному Університеті Будівництва та Архітектури відбулася шоста міжнародна науково-практична конференція «Інтегровані енергоефективні технології в архітектурі та будівництві: Енергоінтеграція – 2016»

Під час заходу розглядалися питання енергозбереження та застосування альтернативних джерел енергії в архітектурі, будівництві та суміжних галузях, розвиток законодавчої бази в галузі енергоефективності, економіка енергозбереження тощо.

З презентацією енергоефективних рішень для будівництва від «Сен-Гобен» виступив технічний спеціаліст «Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна» Бондаренко Вадим. А своє бачення енергоефективного будівництва представив архітектор Олександр Кучерявий на прикладі свого українського проекту – OptimaHouse.

І що дуже приємно, в якості оформлення зали, де проводився захід, було використано плакати з проектами – переможцями національного фіналу Міжнародного студентського конкурсу «Проектування Мультикомфортного будинку ISOVER» за 2015 та 2014 роки – тоді завданням було розробити енергоефективний житловий комплекс на території виставкового комплексу Astana Expo – 2017 та школу в турецькому місті Газіантеп.