Енергоефективність
Теплоізоляція

Матеріали ISOVER у програмі кредитування на придбання енергоощадних матеріалів та обладнання

main_page_calculator.jpg

 

 

Все більшої популярності набуває державна програма кредитуваня населення, ОСББ та ЖБК, а також часткової компенсації сум, витрачених на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів. 

Програма реалізується за сприяння Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності), а три банки - Ощадбанк, Укргазбанк та Укрексімбанк - видають кредити на придбання енергоощадного обладнання та/або матеріалів і виплачують часткову компенсацію витрат на цю покупку. 

 

До спсику енергоефективного обладнання та матеріалів входять і матеріали для проведення робіт з теплоізоляції зовнішніх стін, підвальних приміщень, покрівель та фундаментів, зокрема, теплоізоляційні вироби на основі штапельного скловолокна. Матеріали ISOVER підпадають під дію даною програми - теплоізоляція на основі скловолокна ISOVER відповідає всім вимогам нормативних документів, зазначених у Списку енергоефективного обладнання та/або матеріалів та має всі відповідні сертифікати та протоколи випробувань.  

 

За додатковою інформацією з питань кредитування та виплати компенсації можна звертатися на гарячу лінію Держенергоефективності за телефонами (044) 296-71-60, 559-24-95, 292-32-57 або задавати питання електронною поштою   energoefect@saee.gov.ua , energoefect2@saee.gov.uaenergoefect3@saee.gov.ua.

 

Больш детально з умовами програми можна ознайомитись на сайті Держенергоефективності або на сайтах банків-партнерів програми.