Енергоефективність
Корпоративні новини
ПОДІЇ

Матеріали ISOVER на семінарі «Передові технології у сучасному будівництві та архітектурі»

seminar_zaporozhie2.jpg

25 квітня  2016 року у м.Києві відбудеться семінар «Передові технології у сучасному будівництві та архітектурі», в якому візьмуть участь і спеціалісти компанії «Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна». 

Відвідувачі семінару матимуть змогу ознайомитися з новинками в асортименті матеріалів ISOVER, отримати технічну консультацію, дізнатися про комплексні рішення від «Сен-Гобен».

Семінар відбудеться 25 квітня 2016 року з 15.30 до 18.30. Місце проведення семінару - готель «Братислава» (вул.А.Малишка 1), конференц-зал «Аудиторія», 2 поверх.  Реєстрація учасників – з 15.00 до 15.30. Вхід вільний.

Запрошуються архітектори, проектувальники, монтажники, девелопери, замовники, викладачі архітектурних та будівельних факультетів, дизайнери тощо. Участь у семінарі безкоштовна.