ІННОВАЦІЇ

ІННОВАЦІЙНИЙ ВИКЛИК В АФРИЦІ

image_3.jpg

Компанія Saint-Gobain та її венчурний підрозділ NOVA об'єднують свої зусилля з провідним бізнес-інкубатором Африки AfricArena для запуску інноваційного конкурсу, орієнтованого на стартапи в галузі електронної комерції (FinTech).

 

З 2018 року Saint-Gobain та AfricArena брали участь у низці відкритих інноваційних проєктів, спрямованих на пошук технологічних рішень, починаючи від аналітичних інструментів для прогнозування зміни клімату та закінчуючи цифровими платформами для підвищення кваліфікації співробітників. Мета цього нового виклику - знайти маркетплейс, платіжну платформу, які дозволять споживачам, особливо на неформальних ринках, токенізувати ваучери, що обмінюються на продукцію Saint-Gobain у різних роздрібних магазинах. 

Три стартапи будуть відібрані для виступу на щорічному саміті AfricArena 2021 у Кейптауні наприкінці листопада, де вони продемонструють свої рішення перед керівниками компанії Saint-Gobain, а також інвесторами, які шукають талановитих фахівців для співпраці. Крім того, AfricArena надасть кожному з трьох фіналістів кредит Amazon Web Services у розмірі 10 000 доларів США.