ІННОВАЦІЇ

ІННОВАЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ВИРІШЕННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ ПРОБЛЕМ

untitled_57.jpg

 

Групи дослідників і розробників продовжують вивчати вогнетривкі вироби майбутнього, які повинні будуть поєднувати в собі довговічність, продуктивність і еластичність.

Екологічні потреби спонукають промислові компанії використовувати інновації та кидати виклик своїм клієнтам. Передбачаючи тенденції та створюючи нові продукти, вони переписують правила, щоб побудувати світ майбутнього. 

Наприклад, SEFPRO, фахівець з вогнетривкими рішеннями для скляної промисловості, є одним з тих, хто готується до цього нового світу. Дочірня компанія Saint-Gobain чітко визначила нові завдання, які стоять перед її клієнтами - виробниками скла, які стикаються з серйозними екологічними обмеженнями. Для досягнення технологічного переходу у них є два варіанти - або знайти НОВІ МАТЕРІАЛИ та / або НОВІ ПРОЦЕСИ ПЛАВКИ. 

Таке повне знання матеріалів і галузі вже дозволило компанії підвищити теплові характеристики регенеративних печей шляхом розробки керамічних матеріалів, які називаються хрестоподібними. Використання цих високопродуктивних печей для плавки й виробництва скла значно підвищує енергоспоживання при одночасному зниженні викидів CO2.

Але на цьому історія не закінчується. Групи дослідників і розробників продовжують вивчати вогнетривкі вироби майбутнього, які повинні будуть поєднувати в собі довговічність, продуктивність і еластичність.