Інше
Корпоративні новини
ПОДІЇ

«ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ - це ТАК!» – серія семінарів на тему енергоефективності, екологічності та комфорту в архітектурі з реальними практичними кейсами.

dsc_1248_0.jpg

 

19 липня у Львові відбулася конференція з новітніх технологій у будівництві «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ – це ТАК!», організована «Компанією Seminarium Ukraine». Близько 300 професіоналів, які прагнуть будувати за найсучаснішими технологіями, - архітектори, проектувальники, директори будівельних компаній, інженери та інші фахівці будівельної галузі – зібралися обмінятися досвідом та ідеями.

Модератор конференції – архітектор з Білорусі Олександр Кучерявий – поділився ідеями енергоефективних будівель, які він бачив під час архітектурних подорожей до Данії, Канади, Чехії, Німеччини, Італії, а також розповів про OptimaHouse – реалізований проект першого серійного енергоефективного будинку в Україні. 

Від компаній «Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна» в цьому заході взяли учать технічний спеціаліст ТМ ISOVER Вадим Бондаренко та спеціаліст з проектних рішень ТМ Weber Євген Семчук з докладом про «Енергоефективні рішення від Saint-Gobain».