Інше
Енергоефективність
ПОДІЇ

Енергоефективні рішення у будівництві на прикладі проекту OptimaHouse

fb_kirill_ee.jpg

8 квітня в Держенергоефективності відбувся круглий стіл на тему "Енергоефективні рішення у будівництві на прикладі проекту OptimaHouse".

Під час круглого столу Директор "Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна" Кирило Песенков презентував проект ‪‎OptimaHouse‬. Окрім прес-конференції, представники Агентства та журналісти мали змогу відвідати OptimaHouse та поспілкуватися з представниками компаній-організаторів цього проекту - Велюкс УкраїнаVeka УкраїнаШнейдер Електрик Україна, "Доступне Житло".

 

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук повідомив про наступне: «В усьому світі спостерігається тенденція ефективного споживання енергії та використання відновлюваних джерел. Україні також потрібні найсучасніші енергоефективні рішення, які б дозволяли економити традиційні енергоресурси», та зауважив, що наразі схвалено два Національні плани дій - з енергоефективності та відновлюваної енергетики.

«Національним планом дій з енергоефективності до 2020 року передбачено сприяти залученню інвестицій у будівництво споруд, в яких майже нульове споживання енергії. Крім того, як Національним планом з енергоефективності, так і проектом Закону України «Про енергетичну ефективність будівель», який імплементує європейську Директиву 2010/31/ЕС, передбачено розроблення національного плану дій щодо збільшення кількості будівель з близьким до нульового споживанням енергії. Цими документами заплановано щорічне збільшення на 3 % частки будівель з майже нульовим споживанням енергії», - поінформував Голова Агентства та додав, що наразі основне завдання - втілити в життя ці стратегії.

Детальніше читайте на сайті Держенергоефективності