Екологічність ISOVER на самому високому рівні!

eco_absolute176-01.jpg

 

До такого висновку прийшов лідер у сфері екологічної експертизи ГК «Екостандарт» за підсумками комплексного аудиту відповідності заводу ISOVER стандарту EcoMaterial.

До такого висновку прийшов лідер у сфері екологічної експертизи ГК «Екостандарт» за підсумками комплексного аудиту відповідності заводу ISOVER в м. Єгор'євськ стандарту EcoMaterial, а також в результаті дослідження продукції. Зараз утеплювачі та звукоізоляційні матеріали ISOVER, досягли максимально можливого рівня екологічного маркування – EcoMaterial Absolut Plus і отримали найбільшу кількість оцінок екологічного рейтингу за всю історію стандарту EcoMaterial 2.0 – 176 балів.
Експерти EcoStandard group відзначають наступні позитивні аспекти:
• Лабораторні дослідження продукції показали низький вміст шкідливих речовин.
• У складі матеріалу - висока частка вторинної сировини, 44,5% від усього обсягу сировини.
• Більше 80% всієї сировини закуповується в радіусі 1000 км від виробництва. Ареал збуту готової продукції також сконцентрований в радіусі 1000 км, що знижує кількість забруднюючих речовин, які потрапляють в атмосферу від згоряння палива.
• За 3 роки до звітного періоду підприємство знизило енергоспоживання, викиди в атмосферне повітря, скиди стічних вод. На заводі використовується водооборотна система.
• У виробництва є власна залізнична лінія – як для поставок сировини, так і для відвантаження готової продукції. Як відомо, залізничні перевезення є більш енергоефективною та безпечної для навколишнього середовища альтернативою автомобільним.
• Підприємство забезпечує високий рівень охорони праці. Організована велика робота по профілактиці травматизму в рамках своєчасних оглядів і випробувань виробничого обладнання, а також впровадження заходів, що поліпшують безпеку виробничих ліній.
• Упаковка продукції раціональна, проводяться заходи по зменшенню товщини пакувальної плівки. При упаковці проводиться подвійне стискання матеріалу з метою зменшення обсягів використовуваної плівки та економії при транспортуванні.
Сертифікація матеріалу ISOVER за стандартом EcoMaterial стала черговою перевіркою для компанії, з якою вона успішно впоралася. Висновок експертів EcoStandard group підтверджує, що компанія Saint-Gobain дотримується концепції сталого розвитку, з кожним роком підвищуючи свій рівень екологічної та соціальної відповідальності на ринку будівельних матеріалів.