ekologia

legki_konstrukciyi_feys.jpg

 

Менше бетону, більше гіпсокартону та дерева.

Менше будівництва, більше збірних конструкцій та більше гнучкості. В умовах кліматичних і демографічних викликів легкі конструкції відіграють важливу роль, оскільки це доступне та ефективне рішення, щоб кожен міг знайти житло з максимальним комфортом.

Як альтернатива бетону, легкі конструкції сьогодні стають більш доцільним методом будівництва перед викликами, з якими зіштовхується наше суспільство: боротьба зі зміною клімату, зростальна урбанізація і стрімке демографічне зростання.

"Легка конструкція має ряд переваг: наприклад, дерев'яна конструкція набагато легша бетонної, і ця легкість є великою перевагою, особливо при прибудові до вже наявної будівлі або при влаштуванні підлог ...", - пояснює Жиль Лева, заступник директора з маркетингу та розвитку компанії Saint-Gobain. 

 

СКОРОЧЕННЯ ВИКИДІВ CO₂ ЗА РАХУНОК УДОСКОНАЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ

 

untitled_56.jpg

Одним з ключових каталізаторів скорочення викидів CO₂ є зміна складу матеріалів Saint-Gobain шляхом зменшення використання вуглецевмісної сировини.

Прикладом такого підходу може служити рішення компанії Weber: призначений для укладання плитки та каменю клейовий розчин webercol flex éco складається з інноваційної сировини, одержаної з переробних продуктів промисловості, що дозволяє скоротити використання природних ресурсів та викиди CO₂. У порівнянні з клейовим розчином того ж класу ефективності, виробництво webercol flex éco дозволяє скоротити: 50% викидів CO₂, 28% споживання води та 27% використання невідновлювальної енергії. Завдяки інноваційним технологіям та матеріалам вдалося уникнути викидів обсягом понад 300 000 тонн CO₂!