EcoMaterial Absolute для ТМ ISOVER

1.jpg

 

Чи знайомий вам термін «екологічність». Все частіше ми стикаємося з інтересом людей до впливу будівельних матеріалів, їх використання та виробництва в цілому. Наскільки безпечні наші матеріали? Який вплив вони створюють на навколишнє середовище? Нині все більш поширеним стає поняття «екологічність конструкції», під яким розуміється властивість того чи іншого пристрою або процесу забезпечувати при експлуатації збереження навколишнього середовища.

Компанія "Saint-Gobain" завжди позиціонувала себе як лідера у виробництві будівельних матеріалів і в питанні екологічності також є лідером. Вперше в 2013 році був підтверджений статус EcoMaterial Absolute для ТМ ISOVER. Згідно з результатами комплексного аудиту будівельних матеріалів і підприємства, тепло- і звукоізоляційні вироби ISOVER на основі скловолокна набрали 171 бал, що є найвищим балом серед усіх матеріалів і підтверджує, що безпека для природи знаходиться на найвищому рівні.
Це означає, що матеріали рекомендовані (згідно з інструкціями по застосуванню) в приміщеннях категорії А: житлові будинки, дитячі дошкільні заклади, будинки дитини, лікувально-профілактичні установи, будинки інвалідів і людей похилого віку, санаторії, заклади відпочинку, навчальні установи, закриті спортивні споруди, службові приміщення з постійним перебуванням людей в будівлях управління, на промислових підприємствах та інших об'єктах типу Б, В.
Починаючи з 1 жовтня 2016 року було введено новий стандарт EcoMaterial - версія 2.0, відповідність яким має на увазі хімічну, радіологічну, мікробіологічну та електромагнітну безпеку для здоров'я людини при правильному використанні будівельного або оздоблювального матеріалу. Крім того, відповідність даному рівню має на увазі виконання найбільш сучасних міжнародних санітарно-гігієнічних і природоохоронних вимог. Продукт є інноваційним і високотехнологічним.

В даний час компанія "Saint-Gobain" проводить сертифікацію своєї продукції ТМ ISOVER за новою версією стандарту. До переліку продуктів були також включені й найпопулярніші продукти на ринку України, такі як: ISOVER Теплий Дім, ISOVER Майстер, ISOVER Профі, ISOVER Спеціал. З нетерпінням чекаємо досягнення нашою компанією підтвердження свого статусу – EcoMaterial Absolute або нового рівня, введеного в стандарті 2.0 – absolute plus.