Корпоративні новини

День мобілізації – EHS YES! 2018

2.jpg

 

9 жовтня Група Saint-Gobain відзначала День мобілізації, коли центром особливої уваги стали навколишнє середовище, здоров'я та безпека. Цього року, коли прихильність і постійна пильність всіх працівників до цього питання є важливішими ніж будь-коли, представництвам Saint-Gobain кожної країни було запропоновано визначити свої цілі, навколо яких вони повинні базувати свою діяльність в ці дні, і які будуть визначати їх майбутні дії по охороні навколишнього середовища, здоров’я та безпеки працівників.
З кампанією EHS YES! 2018 Група Сен-Гобен прагнула сприяти колективній мобілізації та ентузіазму, щоб стимулювати продуктивність в цьому напрямку.
У Київському офісі компанії Сен-Гобен Україна також було організовано ряд заходів, присвячених цьому важливому дню. Серед них семінар з тренуванням практичних навичок надання першої невідкладної допомоги тим, кому вона може знадобитись у будь-яку мить.
Крім того в цей день П'єр-Андре де Шаландар, генеральний директор компанії Saint-Gobain, звернувся  до всіх співробітників та нагадав, що питання охорони навколишнього середовища, гігієни та безпеки – наш пріоритет номер один!