Корпоративні новини
ПОДІЇ
Теплоізоляція

Будівельна виставка InterBuildExpo 2016

fb_interbuildexpo_ua.jpg

Сьогодні, 23 березня, у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза (вул.Салютна, 2 б) відкрилася щорічна будівельна виставка InterBuildExpo 2016.

В рамках виставки 25 березня пройде ХII Форум-практикум «Будуємо з розумом!», організатором якого за традицією є журнал «Приватний Дім». Відвідувачі форуму – ті, хто вже побудував власний дім або лише планує зайнятися будівництвом – зможуть отримати  корисні поради від забудовників та виробників будівельних матеріалів, дізнатися, як правильно вибрати та встановити вікна, як комплексно підібрати будівельні матеріали та грамотно заощадити, чим краще опалювати будинок, які нові технології з’явилися на ринку будівельних матеріалів тощо.  
 
Про правильне утеплення будинку розповість представник компанії «Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна» Олег Остапенко. Він розкаже про те, з яких саме конструкцій слід розпочати утеплення будинку, які матеріали ISOVER використовувати  в тому чи іншому випадку – і взагалі, коли окупиться утеплення будівлі.
 
Запрошуємо всіх бажаючих на Форум-практикум, що відбудеться 25 березня 2016 року з 11.00 до 14.00 у першому павільйоні КиївЕкспоПлаза.
 
Сама будівельна виставка InterBuildExpo 2016 триватиме до 26 березня.