Енергоефективність
Корпоративні новини
Теплоізоляція

Більше, ніж просто теплоізоляція

news_eurima_logo.jpg

 

Європейська асоціація виробників теплоізоляції на основі мінеральної вати EURIMA провела дослідження на тему: «Вплив теплоізоляції на рівень концентрації забруднюючих речовин у навколишньому середовищі».

Результати дослідження показали, що теплоізоляція будівель дозволить знизити рівень захворюваності населення, створюючи комфортний мікроклімат всередині приміщення, а також значно зменшити викиди вуглецю в атмосферу, тим самим поліпшивши якість повітря.
 
Давно доведено, що теплоізоляція дозволяє заощадити споживання енергоресурсів, скорочує викиди парникових газів, підвищує енергетичну безпеку та конкурентоспроможність економіки країни. Однак, не всім відомо, що теплоізоляція має ряд переваг для суспільства в галузі охорони здоров'я та соціальну значимість.
 
Проведене Європейською асоціацією дослідження показує, що існує певна соціальна користь суспільству від теплоізоляції, яка виражається в підвищенні рівня якості життєдіяльності, та її фінансової складової. Теплоізоляція знижує споживання енергії, що використовується при охолодженні і нагріванні внутрішнього середовища будинку і, як наслідок, зменшує викиди вуглекислого газу в атмосферу.
З дослідження випливає, що за допомогою теплоізоляції, по-перше, скорочуються матеріальні витрати на енергоресурси і, по-друге, середовище проживання стає більш безпечним для життя людини, оскільки знижуються викиди парникових газів в атмосферу і зменшується концентрація забруднюючих навколишнє середовище речовин.
 
Інформація підготовлена ​​за матеріалами Європейської асоціації виробників мінеральної ізоляції EURIMA http://www.eurima.org/uploads/Modules/Mediacentre/eurima-press-release_29-10-2015_web.pdf