Active House Days in Ukraine.

ahd_site_2_0.jpg

 

23-24 червня у Мистецькому Арсеналі в Києві проходила одна з найвизначніших подій будівельної галузі – Active House Days in Ukraine.

Протягом двох днів експерти з усього світу ділилися досвідом реалізації проектів будівель, в яких створені оптимальні умови комфортного проживання, енергоефективності та безпеки для навколишнього середовища. В рамках заходу пройшла виставка Active House Best Projects, де відвідувачі змогли побачити кращі реалізації та проекти будівель епохи сталого розвитку.
В якості спікерів були запрошені: Lone Feifer – генеральний секретар Active House Alliance з Копенгагена, яка розповідала про стратегію розвитку концепції Active House в Європі та світі; Günther Gantioler – провідний спеціаліст з енергоефективності в Італії; Michiel Schwarz – голландський культурний мислитель з Амстердама, соціолог майбутнього і співавтор маніфесту «Sustainism – це новий модернізм» та багато інших експертів з усього світу.
Представники Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України також відвідали виставку й виступили з вступною промовою.
Серед наших іноземних колег з Saint-Gobain на цей захід прилетів Slawomir Szpunar – Директор з маркетингу групи Saint-Gobain, який розповідав про програму Multi-Comfort, що спрямована на краще зрозуміння факторів, які визначають комфорт, здоров'я та благополуччя людини, а також на сприяння інноваціям, які допомагають досягти оптимальних умов життя. Польські колеги з підрозділу Rigips також приєдналися до участі в цьому заході.