4 лютого - Всесвітній день боротьби проти раку

ph_20783_119893_1.jpg

 

4 лютого - Всесвітній день боротьби проти раку. Тому сьогоднішній пост буде присвячено саме цій тематиці.

Ще у 2020 році ми взяли на себе відповідальність допомогти благодійному фонду "Запорука"  з будівництвом центру "Дача" для онкохворих дітей.

Звернувшись до глобального фонду "Fondation Saint-Gobain" ми отримали відповідний гранд для допомоги в будівництві.

Частина гранду була направлена на влаштування фасадної системи утеплення. Цікавою відмінністю проекту був комбінований фасад, що складався як з навісної системи вентильованого типу, так і з класичної системи "мокрого" типу. Для втілення проекту по утепленню було застосовано високоякісні матеріали брендів Isover, Weber та Vertex. На цей час система повністю змонтована та забезпечує високий рівень енергоефективності будівлі.

Друга частина гранду була виділена на влаштування зовнішніх комунікацій: газ, вода, тепло, каналізація. Ці роботи також практично завершені.

Ми щиро раді, що змогли допомогти діткам, отримати комфортні умови проживання під час лікування. Оскільки простір навколо нас формує наше самопочуття, і чим краще себе будуть почувати дітки, тим швидше буде процес одужання. Ми дуже надіємось на це.

Більше інформації про благодійний фонд "Запорука", а також проект "Дача" ви можете знайти за посиланням: https://zaporuka.org.ua/. Також на сайті можна зробити свій благодійний внесок.

Коли ми разом - ми непереможні. Допомагаймо один одному!