ПРОЕКТ OPTIMAHOUSE

ПРОЕКТ OPTIMAHOUSE

OptimaHouse – це перший у нашій країні серійний проект енергоефективного будинку, створений на основі європейських концепцій «Мультикомфортний дім» й «Активний дім» та спеціально адаптований до українського ринку.

Унікальність проекту OptimaHouse полягає у наступних перевагах для українського споживача: високі показники енергоефективності, швидкі терміни будівництва, цілковита незалежність від газопостачання, доступна ціна.

OptimaHouse dernière étape

OptimaHouse загальною площею 130 м2 призначений для комфортного проживання родини з 3-4 осіб.
 
Унікальність проекту OptimaHouse полягає в оптимальному балансі об'єктивних факторів,  які пораховані та виражені у цифрах. Це дозволяє стверджувати, що в OptimaHouse ви будете жити комфортно, економно споживати енергоресурси та мінімально впливати на навколишнє середовище. Завдяки використанню учасних технологій та матеріалів, споживання енергії становитиме до 40 кВт•год/м² на рік
 
Logo OptimaHouse OptimaHouse – це компактний сучасний будинок загальною площею 128 кв. м. з мансардним поверхом і терасою, який розрахований на проживання родини з 3-4 осіб. На двох поверхах, враховуючи мансарду, знаходяться вітальня, кухня-їдальня, 2 спальні, гардеробна загального користування, санвузол з душовою, простора ванна з окремою кімнатою для прання та технічне приміщення з усіма інженерними системами. Будівництво здійснюється за каркасною технологією (дерев’яний каркас заводського виробництва з теплоізоляційними матеріалами всередині). У будівництві використовуються сучасні будівельні матеріали, обладнання та конструкції: наприклад, тепло- та звукоізоляція ISOVER, гіпсокартон Rigips, композитна черепиця Metrotile, енергоефективні вікна  - фасадні вікна з профілю VEKA з використанням скла Saint-Gobain Glass та мансардні вікна VELUX, а також система управління інженерними системами («розумний дім») Schneider Electric. Гідроізоляція фундаменту виконана матеріалами WEBER.       

Забудовником виступила компанія «Доступне Житло».

 

 

 

 

Енергоефективність та комфорт в OptimaHouse
OptimaHouse radar UA