Планую обшити дах металочерепицею - і багато чув, що під час дощу краплі води дуже гучно стукотять по ній. Які матеріали мені будуть необхідні для утеплення та шумоізоляції мансардного поверху?

Вам буде необхідним наш матеріал ISOVER СкатнаПокрівля, цей матеріал випускається в двох розмірах. Товщина 50 мм – площа матеріалу в упаковці 14.27м2, товщина 100 мм -  7,14м2.

Не забувайте, що рекомендується робити теплоізоляцію покрівель багатошаровою: наприклад, якщо рекомендована товщина шару ізоляції становить 150 мм, то краще покласти дві плити товщиною 100 мм та 50 мм, ніж одну товщиною 150 мм. Багатошаровість дозволяє уникнути утворення містків холоду та запобігти тепловтратам. У цьому випадку плити вкладаються у шаховому порядку та з розбіжкою швів. 

Ширина спеціалізованого продукта ISOVER СкатнаПокрівля адаптована до існуючої практики встановлення матеріалу врозпір у кроквяній конструкції з кроком 600 мм. Найбільш зручним при утепленні покрівлі будинку, що вже експлуатується, є монтаж плит зсередини мансарди. В цьому випадку з встановленням матеріалу може впоратися навіть одна людина. 

Back to FAQ list