Утеплення стін зсередини, продукція ISOVER - це теплоізоляція №1 у світі
wall insulation inside1
  1. Стіна
  2. Металевий або дерев'яний каркас
  3. Тепло-, звукоізоляційні плити ISOVER ЗвукоЗахист, рулони ISOVER Классік, ISOVER Профі
  4. Пароізоляція 
  5. Гіпсокартон
  6. Фінішне оздоблення 

 
Вважається, що утеплювати квартиру або будинок можна тільки з фасаду. Але утеплити приміщення зсередини можна – а у деяких випадках і треба. Правила монтажу теплоізоляції зсередини приміщення не складні, і якщо їх дотримуватися, то утеплювач не буде сповзати, набирати вологу, втрачати свої теплоізоляційні властивості, в ньому не з’являться грибок або пліснява. Для цього лиш треба між утеплювачем та фінішним покриттям стіни (наприклад, гіпсокартоном) встановити просту та достатньо недорогу пароізоляційну мембрану. Вона не пропускає вологу з приміщення в утеплювач, і, відповідно, волога в ньому не з’являється.
 
 

Корисні поради

  • Для встановлення матеріалу врозпір при нарізанні передбачайте монтажні припуски по 5 мм з кожного боку. Це забезпечить надійну фіксацію теплоізоляції в каркасі без додаткового кріплення.
  • При утепленні зовнішніх стін зсередини треба забезпечити наявність пароізоляційного шару. При влаштуванні пароізоляційного бар'єру необхідно зберігати цілісність мембрани, встановлювати її внахлест, а стики проклеювати паронепроникною монтажною стрічкою. Пароізоляція встановлюється перед декоративним оздобленням з боку теплого приміщення.
  • Для роботи у невеликих приміщеннях - використовуйте плити - з ними зручно працювати одній людині.